Дестинации

Qualia Resort, Австралија

Доколку сакате да избегате од напорната и облачна зима и ладното време, имаме предлог за вас. Во Австралија, како атрактивна дестинација, може да го пронајдете ресортот кој е дизајниран да ги стимулира сите ваши сетила со хармонично избалансирана колекција на детали осмислени од страна на австралискиот архитект, Крис Бекингам.

Овие приватни павиљони во форма на луксузна и затскриена оаза на островот Хамилтон, именувани како Qualia Resort, ви нудат фантастичен поглед кој се протега преку Коралното Море и островите Витсандеј во смирена атмосфера која е совршена за опуштање и уживање. Со простор од отворен план, овој спој на приватни павиљони спрострени помеѓу еукалиптусите, на единствен начин ја спојуваат технологијата и природата.

Впрочем, уверете се и самите…

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

QUALIA RESORT U AUSTRALIJI

Напиши коментар