← НАЗАД НА БОЗА

Reformation есен 2014.

Reformation есен 2014.
630 Читања

Модната куќа Reformation ја претстави својата втора колекција наменета за идните невести, која е сочинета од венчаници и фустани за деверуши.

Едноставни и прекрасни, со единствени силуети, фустаните се напаравени така да можат да се искористат и во други свечени прилики.

Како и целата гардероба на овој бренд, колекцијата е направена од таканаречени eko-friendly материјали, а и цените се прилагодени речиси на сите.

SML

SML

SML

SML

SML

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk