Убавина

Романтична плетенка на една страна

Денес ќе ви претставиме една исклучително убава фризура, за која е потребно само малку трпение и се разбира, долга коса. Сега ќе ви покажеме како да ја направите во небржен стил, па ќе се претворите во девојка од модните писти. А ако сакате да бидете во тек со најактуелните трендови за оваа сезона, тогаш плетенката на една страна треба да ви стане најдобра пријателка:

 

Напиши коментар