← НАЗАД НА БОЗА

Роузи Хантингтон ѕвезда во кампањата на Prabal Gurung

Роузи Хантингтон ѕвезда во кампањата на Prabal Gurung
396 Читања

Роузи е жешка, викинг жена, стилизирана во заводливите есенски модели, во кампањата со која се обележува петтиот роденден на овој бренд.

Prabal Gurung не можеше да одбере подобар модел од оваа убавица за петтгодишнината. Роузи е фотографирана пред огнено црвено небо и црни планини во моќни, зимски модели како капути, раскошни џемпери, крзнени елеци и секси фустани.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk