← НАЗАД НА БОЗА

Се појави порно видеото на Путин: Врел секс на рускиот лидер и обвинителката на Крим

Се појави порно видеото на Путин: Врел секс на рускиот лидер и обвинителката на Крим
3041 Читања

Во Русија се дигна голема прашина во врска со откривањето на интимата на Владимир Путин и Наталија Поклонскаја, па се трага по кривецот кој го обелодени секс видеото на рускиот претседател и кримската обвинителка.

Порно видеото на претседателот на Русија, Владимир Путин, и новата обвинителка на Крим, Наталија Поклонскаја, се појави на ЈуТјуб, но беше со краток век. Само неколку минути подоцна видеото беше повлечено, а за ова кратко време било погледнатао повеќе од милион пати.

Снимката била направена во хотелот Палас во Севастопол на Крим, каде престојувале претставниците за време на конференцијата свикана заради спроведување на мерки со цел зачувување на стабилноста во регионот.

За сега, се шпекулира дека камерите биле скриени во собата на обвинителката, бидејќи е тешко да се поверува дека обезбедувањето на Путин може нешто да пропушти.

Foto: AP/Tanjug/RIA-Novosti

Како и да е, во Русија се крена голема врева во врска со откривањето на интимноста на Путин, а последиците се очекуваат наскоро.

За сите оние кои не беа во можност да го погледнат порно потфатот, претседателот на Русија е навистина во топ форма.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk