← НАЗАД НА БОЗА

Се соблече ќерката на Брус Вилис!

Се соблече ќерката на Брус Вилис!
758 Читања

Во прекрасен градник и црни гаќички, високи потпетици и со зарѓана сабја во рацете, 25 годишната Рамер Вилис смело позираше за познатиот фотограф Тејлор Шилдс.

Ќерката која ја доби со Деми Мур, позираше за врелиот едиторијал, а за тоа се пофали и на Инстаграм!

Многу од фановите на Брус Вилис се задоволни од изгледот на ќерката и пишуваа дека треба да е горд татко.

 

ramer-vilis

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk