← НАЗАД НА БОЗА

Секси во црвено

Секси во црвено
826 Читања

Црвена – одлична и инспиративна боја која привлекува внимание и ги остава мажите без здив. А замислете да се облечете во целост во црвено? Може и да не се чувствувате удобно, ако сите очи се вперени во вас, но вреди да експериментирате. Многу актуелни се целосно црвените парчиња облека ова лето. Особено добро изгледа комбинацијата помеѓу црвени пантолони и црвен топ.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk