ШоуБиз

Шакира пред развод?

Колумбиската пејачка и сoпруга на дефанзивецот на Барселона Жерар Пике нема да направи дует со својот маж. Тоа го изјави пејачката, коментирајќи го сегашниот дует со ријана и идната соработка со скандалозната Мајли Сајрус.

“Многу ми се допадна да работам со Ријана. Таа е голем професионалец. Можам да научам многу од помладите колешки. Во иднина нема да пеам дуети со мажи. Жерар ми забрани. Тој е многу козервативен и не ми дозволува да минувам многу време со мажи”, изјави Шакира.

Поради крајна ревност кон татакото на своето дете, пејачката решила најпрво да заврши со својата кариера, но потоа проценила дека тоа сепак не е најдоброто решение и на крајот почнала да размислува за развод.

Напиши коментар