ШоуБиз

Што се случуваше позади сцената на “Оскарите“!

Ви прикажуваме фотографии што се снимени надвор од камерите на малите екрани.

Победниците се радуваат. Фатена е сосема друга перспектива на оскарите. Гламурозните доделувања на награди ја обележаа и минатогодинешната сцена на филмот, чив опус беше богат и шарено лик.

anne-hathaway-jared-leto-oscars-2014-backstage-getty_GA bono-brad-pitt-oscars-2014-backstage-getty_GA brad-pitt-angelina-jolie-celebrate-backstage-oscar-2014-rex_GA cate-blanchett-oscars-2014-backstage-getty_GA ellen-degeneres-pizza-oscars-2014-getty_GA jared-leto-oscars-2014-performing-rex_GA jennifer-lawrence-lupita-nyongo-oscars-2014-getty_GA jennifer-lawrence-matthew-mcconaughey-oscars-2014-backstage-getty_GA jennifer-lawrence-will-smith-oscars-2014-backstage-getty_GA joseph-gordon-levitt-anne-hathaway-oscars-2014-backstage-getty_GA kate-hudson-oscars-2014-backstage-getty_GA lupita-nyong-o-after-winning-oscar-2014-rex_GA lupita-nyongo-oscars-2014-backstage-getty_GA lupita-nyong-o-reacts-to-winning-oscar-2014-rex_GA main_GA matthew-mcconaughey-camila-alves-oscars-2014-backstage-getty_GA matthew-mcconaughey-jared-leto-oscars-2014-backstage-getty_GA matthew-mcconaughey-lupita-nyongo-jared-leto-oscars-2014-backstage-getty_GA penelope-cruz-robert-de-niro-oscars-2014-backstage-getty_GA pharrell-williams-lupita-nyong-o-oscars-2014-performing-rex_GA sidney-poitier-angelina-jolie-oscars-2014-backstage-getty_GA

Напиши коментар