← НАЗАД НА БОЗА

Стил на денот: Фустани со голи раменици

Стил на денот: Фустани со голи раменици
2103 Читања

Ова лето фустаните со голи раменици, станаа вистински хит.

Веќе зборувавме за овој модел, но лето 2014 дефинитивно ќе биде во знакот на овие фустани.

Овие тренди фустани доаѓаат во различни стилови, од формални и вечерни, до лежерни летни фустани. Со ваков фустан ќе имате шармантен и секси изглед, кој ќе привлече внимание.

Одбравме за вас фустани со голи раменици. Погледнете ги и ако сеуште немате еден таков во вашата гардероба, ова лето е вистинско време да се снабдите со еден.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk