Мода

Стил на денот- краток комбинезон

Дали сте во потрага по совршен модел на краток комбинезон, кој добро ќе ви дојде во текот на топлите денови?

Кратките комбинезони се многу пријатни за носење и лесни за комбинирање, сестрани, а сите епитети ги ставаат на листата на омилени летни парчиња.

Кратките, лесни комбинезони можете да ги носите во различни ситуации. Ви препорачуваме ова лето да ги носите во комбинација со впечатливи модни додатоц. За секојдневни прилики, кратките комбинезони можете да ги носите со балетанки, рамни сандали или еспадрили, додека за вечерните прилики можете да додадете накит, високи потпетици и мала чанта.

Оваа сезона кратките комбинезони се вистински хит.

Ние ви ги претставуваме нашите омилени модели!

 

Напиши коментар