Мода

Ултра модерен моден додаток: Метален појас

Металниот појас стана апсолутно најпопуларен моден додаток за оваа сезона, со тенденција да ја задржи својата популарност и во претстојната сезона.

Може да се комбинира со различни стилови и одлично го надополнува како дневниот така и вечерниот аутфит.

Ние за вас пронајдовме неколку одлични комбинации, кои может да ви послужат како инспирација за ултра тренди изглед со метален појас.

 

Напиши коментар