ШоуБиз

Вака Станија си ги буди дечковците!

Старлетата не престанува да покажува со што располага, а многу на прв поглед нема ни да приметат дека екс фармерката облекла градник поголем за еден број.

По жестоката расправија со колешката Сораја, Станија се вратила на својот занает и фановите ги израдувала со нова разголена фотографија, овој пат за добро утро. Во преден план и се силиконските гради.
Старлетата ги привлече и запали сите машки соништа, а многу од нив би сакале да бидат баш тие што ќе се разбудат следното утро покрај оваа девојка.
stanija-670x670

Напиши коментар