← НАЗАД НА БОЗА

Ве поздрави Ријана со својот провокативен изглед!

Ве поздрави Ријана со својот провокативен изглед!
509 Читања

 

Популарната пеачка Ријана, присуствувала на журка во Париз во една екстремно провокативна комбинација.

Ријана, која цело време сака да се разголува, повторно е во центарот на медиумското внимание.  Музичката ѕвезда, деновиве престојува во Париз, каде меѓу другото присуствувала на журка во целосно проѕирна маица.

untitled

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk