ШоуБиз

Верувале или не Џенифер Лоренс повторно падна на црвениот килим (Видео)

Глумицата Џенифер Лоренс, која од модната куќа Диор бараше да и сошие фустан во кој нема да падне како минатиот пат на доделувањето на Оскарите, сепак не успеа да го избегне тоа!

Имено, Џенифер минатата година се сопна додека се качуваше на бината за да го превземе Оскарот, а оваа година се сопна уште на црвениот килим.

За само неколку минути, снимката од нејзината незгота стана вистински хит.

Погледнете како изгледаше тоа:

http://www.youtube.com/watch?v=sIND8UIicLE

Напиши коментар