На иста адреса

ДЕН ПРЕД ВТОРИОТ ЈАВЕН НАСТАП: ШТО СЕ СЛУЧУВА НА ИСТА АДРЕСА

Само еден ден до вториот јавен настап на 12-те учесници од првото македонско реално музичко шоу.

Каде се, што прават денес? Дизајнерот Златко го начекавме како претура по најновите колекции,
избирајќи гардероба која ќе го надополни нивниот сценски стил.

1

image-1445679450111-V

Стилистот  Даниел пак, ги осмислува фризурите и шминката. Додека бевме со него работеше со Александра Михова…

1

2

3

Нестрпливи сме да го видиме крајниот резултат, утревечер во 21 часот на
Алфа ТВ.

Напиши коментар