← НАЗАД НА БОЗА

Луксузна вила за само 63 долари од вечер

Луксузна вила за само 63 долари од вечер
614 Читања

Вилата Seminyak Estate & Spa е сигурно една од најпознатите релаксирачки, убави и мирни дестинации кои се познати ширум светот по луксузниот амбиент и пристапната цена.

Современата вила во стил Бали е декорирана многу паметно со помош на  локално дрво и рачно изработени ткаенини.

Секоја вила во комплексот располага со простран внатрешен дизајн. Најблиската плажа се наоѓа на 5 минути возење. Ако одите пеш, ќе се судрите со прекрасни бутици, продавнички и места за поткаснување низ центарот на Семинак.

Оттука до аеродромот Нгура Рај ве делат само 25 минути со автомобил. Во одморалиштето ве очекуваат 76 соби распоредени во 52 вили. Условите се луксузни и нудат погодности за парови со деца.

Дестинацијата е погодна за љубовници кои бараат мир и осаменост. Гостите на одморалиштето имаат можност да се уверат во гостопримството на жителите на Бали.

2(1117)

3(1064)

5(876)

6(735)

7(649)

8(25)

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk