Убавина

Маска која веднаш го враќа сјајот на оштетената коса

Не е лесно да имаш убава и здрава коса, но ова видео ќе ви ја олесни вашата тешка задача. Се што ви е потребно е едно јајце и кокосово масло, кое е најдобро да биде органско.

Само стопете го кокосовото мало, изматете го јајцето во него и нанесете на косата. Состојките кои ги има маслото и протеините кои ги содржи јајцето се доволни за веднаш вашата коса да добие живост.

Погледнете!

Напиши коментар