Bridal

Најелегантните невестински фустани од тантела

Кога Кејт Мидлтон се појави во невестинскиот фустан со тантела на Александер Меквин, продавниците за невестински фустани веднаш го искусија ефектот на Кејт.

Дамите од целиот свет почнаа да бараат невестински фустани со тантела, а истовремено и светските дизајнери понудија прекрасни модели со овој софистициран материјал.

Во продолжение во нашата галерија ќе ги сретнете најубавите и најелегантните невестински фустани со тантела.

 

 

Напиши коментар