Мојата кујна

Направете Твикс торта од само три состојки (ВИДЕО)

Ако сте љубител на Твикс чоколада, тогаш овој рецепт ќе ве воодушеви.

Потребни ви се само 3 состојки за оваа торта, а и воопшто не мора да ја печете. Потребни ви се само чоколадо, карамела и бисквити.

Еве како да ја направите:

Напиши коментар