Мода

Неизбежен тренд оваа сезона, кој многу ќе ви се допадне

Кожата е голем хит оваа сезона, и навистина е еден од најпрактичните зимски трендови, кои лесно се комбинираат и уште поубаво изгледаат. По кожните хелнаки и панталони, на сцена стапија и кожните здолништа во сите должини и форми.

Идеален избор се како за секојдневните прилики така и за оние посвечените, а убаво се комбинираат со џемпери, обични памучни кошули, свилени блузи и најдобро од се со тексас или карирани кошули.

kozna suknja

kozna suknja

kozna suknja

crna kozna suknja

kozna suknja

kozna suknja

 

Напиши коментар