← НАЗАД НА БОЗА

Неодолива фризура за најлудата ноќ (Видео)

Неодолива фризура за најлудата ноќ (Видео)
789 Читања

Несомнено секоја дама сака да изгледа неверојатно во новогодишната ноќ, па затоа денес решивме да ви покажеме една фризура со која ќе ги привлечете погледите кон себе. Предметната фризура доаѓа дирекно од Youtube каналот на блогерката Lilith Moon и ќе ви помогне да сте убава и гламурозна на овој посебен ден, во кој ја испраќаме старата и ја пресретнуваме новата со надеж и нетрпение. Еве го и видеото, кое ќе ви покаже како да ја стилизирате косата на тој волшебен начин:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk