← НАЗАД НА БОЗА

Неодоливи невестински фустани

Неодоливи невестински фустани
1628 Читања

Романтични, раскошни, гламурозни – овие се некои од зборовите што ќе асоцираат на спектакуларните венчаници од Лазаро Перез.

Новата есенска колекција за 2015 е толку перфектна, што е многу тешко да не се опседнете со некои од овие фустани.

Ова може да биде несомнено омилената колекција од Лазаро до сега – елегантните фустани се со уникатна чипка, раскошни детали и неверојатна текстура на здолништата .

Погледнете дел од оваа колекција која се очекува да биде голем успех.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk