← НАЗАД НА БОЗА

Ова се фотките кои учесниците сами ги направија додека се подготвуваа за имитациите

Ова се фотките кои учесниците сами ги направија додека се подготвуваа за имитациите
484 Читања

Еве нешто ново, а поврзано со станарите во вилата на НИА. Од сега ќе имаме прилика да ги гледаме фотките преку кои ќе доловиме дел од атмосферата во куќата, а истите се направени од страна на натпреварувачите.

Па да погледнеме како се одвивале подготовките за синоќешните имитации:

12345 6 7 89510

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk