Мода

Практични и тренди торби за плажа

Костим за капење, крема за сончање, очила за сонце, интересна книга, шешир… Да, носиме голем број ситници на плажа и потребно е сите да ги ставиме во една торба. Без паника, во овие неодоливи торби за плажа ќе ги собере сите ваши неопходни работи.

Beach Bags/Totes

Coach Beach bags

Perfect beach cooler bags!

Blue and white Shiraleah canvas toteNautical style handbags.

Stripe storage bag

Beach bags

 

Напиши коментар