← НАЗАД НА БОЗА

Убавата белина

Убавата белина
663 Читања

Бела куќа во внатрешноста и од надворешната страна… Ова се неколку куќи кои се обоени во бело. Одличен избор доколку сакате визуелно да го зголемите домот и ако сакате во него секогаш да имате позитивна енергија.

Овој пат ви претставуваме преубаво уредени скандинавски домови кои едноставно зрачат со својата чистина. Белата е дополнително украсена со сина, крем, или пак зелена боја. Во одредени домови морето го има клучниот ефект на совршен дом за релаксација. Погледнете ја нашата галерија и уживајте во преубавите фотографии.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk