Мода

‘White Chambray’ lookbook од Страдивариус

Популарниот Страдивариус продолжува да ја представува својата овосезонска понуда!

Разгледајте ја нашата галерија и откријте кои модни парчиња одлучија да ни ги представат оваа недела!

 

Напиши коментар