Мода

20 кратки комбинезони кои ќе ве спасат во жешките денови кога „немате што да облечете“

Во одреден дел од летото, ни се чини како да сме ги износиле сите можни шорцеви и кошули и како со месеци да изгледаме исто.

20-kratki-kombinezoni-koi-ke-ve-spasat-vo-zeskite-denovi-koga-nemate-sto-da-oblecete-001.jpg

Тогаш запаѓаме во фазата на немам што да облечам, сакам нешто ново, поразлично, но не знам што.

Решението е едноставно – краток комбинезон.

Може да го носите со балетанки, римјанки, сандали, шпиц потпетици, голема чанта, плик чанта, со впечатлив накит или без него, во дневна или ноќна варијанта…

20 модели кои се идеална прва помош за жешките денови:

Напиши коментар