← НАЗАД НА БОЗА

9 ефектни невестински фустани за секси свадба со многу танц

9 ефектни невестински фустани за секси свадба со многу танц
2191 Читања

Секоја девојка има сопствена претстава за својата свадба од соништата – но во сите задолжително присуствува најубавиот фустан. Од неодамна, се повеќе невести сакаат толаетата да им биде не само раскошна, но и удобна за танцување и секси.

Да ги заборавиме на кратко бескрајните слоеви и тулот – ако замислувате венчавка со многу пријатели и многу танцување, а не како тешка церемонија, еве 9 ефектни невестински фустани од пролетните колекции со кои ќе бидете не само во центарот на вниманието, туку и на врвот на забавата!

Рокля Blumarine от тюл и коприна; сандали от естествена питонова кожа Aperlai; гривна Perle de Rosée от бяло злато с лунен камък, перли и диаманти Chanel Joaillerie

Рокля Ralph Lauren Collection от естествена коприна с бродирани пайети; обеци Oui от бяло злато с диаманти и аквамарин, Dior Joaillerie; пръстен Cosmos от бяло злато с диаманти Van Cleef & Arpels

Рокля Valentin Yudashkin от естествена коприна, бродирана с мъниста, кристали и пайети; обувки Aquazzura; златни обеци с диаманти H.Stern; пръстен Oui от бяло злато с диаманти Dior Joaillerie

Рокля Elie Saab от органза, тюл и коприна, бродирана с кристали и пайети; Обеци Red Carpet от бяло злато със сапфири и диаманти, Chopard

Рокля Meadham Kirchhoff от естествена коприна с мъниста; копринен клъч с кристали Valentin Yudashkin; обеци Cascade и гривна Mosaïque от бяло злато с диаманти Boucheron

Рокля Antonio Berardi от сатен и шифон с мъниста; сатенени сандали Balenciaga; сребърни обеци Miroslava с лунен камък и топаз Axenoff Jewellery

Рокля Ermanno Scervino от органза; колие Mosaïque от бяло злато с диаманти, пръстен Boucheron от бяло злато с диаманти Alexander Arne

Рокля Roberto Cavalli от естествена коприна с метални мъниста; кожени сандали René Caovilla, украсени с кристали, клъч Reece Hudson с верижка и копринен пискюл; обеци Eventail от бяло злато с перли, сапфири и диаманти, Chanel Joaillerie; златна гривна Filaments с диаманти H.Stern

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk