Новости

Бакнеж од Џеј Ло за поранешниот сопруг

Планетарната ѕвезда Џенифер Лопез крадеше погледи во сексипилни креации на доделувањето на Латино Греми наградите. Популарната пејачка блесна во сексипилните креации од двјцата познати либански дизајнери, Ели Сааб и Зухар Мурад, но исто така внимание привлече и бакнежот кој му го даде на својот поранешен сопруг Марк Ентони.

https://www.youtube.com/watch?v=J2zDdk2Saw8

Напиши коментар