← НАЗАД НА БОЗА
Се огласи и таткото на Меган Маркл кој не беше присутен на кралската венчавка на својата ќерка

Се огласи и таткото на Меган Маркл кој не беше присутен на кралската венчавка на својата ќерка

о кралската венчавка се огласи и таткото на Меган Маркл на кој му беше забрането присуство, поради болест. Тој бил истовремено среќен и тажен. Моето...

Новости | Нема коментари

Мама Клои на светот му ја претстави својата принцеза: Запознајте ја најмладата Кардашијан

Мама Клои на светот му ја претстави својата принцеза: Запознајте ја најмладата Кардашијан

Клои Кардашијан се породи точно пред еден месец и на свет донесе уште една принцеза на познатото ријалити семејство. Од тогаш сите нејзини фанови желно...

Новости | Нема коментари

Дуа Липа ќе пее на финалето од Лигата на шампионите

Дуа Липа ќе пее на финалето од Лигата на шампионите

Популарната британска пејачка Дуа Липа ќе настапи на 26 мај на стадионот во Киев пред почетокот на финалниот натпревар од Лига на шампионите меѓу Реал...

Новости | Нема коментари

Украдени порно фотки на Парис Хилтон

Украдени порно фотки на Парис Хилтон

Светски познатата џетсетерка, Парис Хилтон била жртва на хакерски напад, поради кој останала без над 100.000 долари, но украдени биле и голем број нејзини...

Новости | Нема коментари

Обложувалниците типуваат: Еве кои имиња се во игра за новиот британски принц

Обложувалниците типуваат: Еве кои имиња се во игра за новиот британски принц

Веднаш по раѓањето на вториот син на Вилијам и Кејт, британските обложувалници почнаа да прифаќаат облози во врска со името на бебето. Меѓу...

Новости | Нема коментари

Со една песна се врежа во срцата низ цела Европа – еве како денес изгледа Руслана (ВИДЕО ИНТЕРВЈУ)

Со една песна се врежа во срцата низ цела Европа – еве како денес изгледа Руслана (ВИДЕО ИНТЕРВЈУ)

Некогашната победничка на Евровизија, убавата Руслана во 2004 година во Инстанбул направи вистинска сензација со нејзината песна „Wild...

Новости | Нема коментари

Протекоа детали од мемоарите: Претходниот брак Меган го раскинала преку поштарот

Протекоа детали од мемоарите: Претходниот брак Меган го раскинала преку поштарот

Поранешната актерка, а сега најпопуларната идна невеста, Меган Маркл, ненадејно одлучила да се разведе од првиот брак. Толку многу и се брзало да го...

Новости | Нема коментари

Блиска е со Кејт Мидлтон, но која е дамата од кралското семејство која ја учи Меган Маркл на правилата?

Блиска е со Кејт Мидлтон, но која е дамата од кралското семејство која ја учи Меган Маркл на правилата?

Меган Маркл за два месеци ќе стане членка на британското кралско семејство, а во краток период морала да се откаже од својата досегашна кариера и начин...

Новости | Нема коментари

Прва прошетка на Ана Ивановиќ со синот

Прва прошетка на Ана Ивановиќ со синот

Бившата тенисерка Ана Ивановиќ неодамна стана мајка и ужива во секој миг кој го поминува со својот наслeдник. https://www.instagram.com/p/Bg1H4-Zg27g/?utm_source=ig_embed Дека...

Новости | Нема коментари

Со оваа жена Анџелина Џоли имала афера додека била во брак со…

Со оваа жена Анџелина Џоли имала афера додека била во брак со…

Не е тајна дека Анџелина Џоли била во врска и со жени. Незјина голема љубов била Џени Шимицу. Се запознале на снимањето на филмот „Foxfire“, и оттогаш се...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk