← НАЗАД НА БОЗА
Џуд Ло тајно ѝ рече „да“ на 14 години помладата девојка

Џуд Ло тајно ѝ рече „да“ на 14 години помладата девојка

Со стајлингот го воодушевија светот. - Таа е моја и на никој друг. Многу сум среќен. Нашиот однос е приватна работа и мислам дека затоа функционира добро...

Новости | Нема коментари

ЏОНИ ДЕП ПО ПОСЕТАТА НА СРБИЈА ПРАВО ВО ЗАТВОР!

ЏОНИ ДЕП ПО ПОСЕТАТА НА СРБИЈА ПРАВО ВО ЗАТВОР!

Поранешна жена објави слики од злоупотреба и поднесе тужба против актерот. Го тужеше за насилство! Актерката Амбер Херд го тужеше својот поранешен...

Новости | Нема коментари

Најтурбулентниот развод досега!

Најтурбулентниот развод досега!

Шминкерката која помина ТРИ ДЕНА во брак со холивудскиот актер, бара алиментација. Актерот Николас Кејџ неодамна се разведе од Ерике Коико, со која...

Новости | Нема коментари

Пиратите „ја соборија“ играта на престоли. Како вие го гледавте?

Пиратите „ја соборија“ играта на престоли. Како вие го гледавте?

Стотици илјади гледачи на „Игра на престоли“ повторно заедно го соборија рекордот во стриминг и нелегалното преземање на епизоди од најпопуларните...

Новости | Нема коментари

Најбогатото француско семејство Арно соопшти дека стотици милиони евра донира за да се обнови Нотр Дам!

Најбогатото француско семејство Арно соопшти дека стотици милиони евра донира за да се обнови Нотр Дам!

Богатството на Бернард Арно се проценува на 87,4 милијарди долари, со што има статус на најбогат Французин. Откако семејството Пино донираше 100 милиони...

Новости | Нема коментари

Потврдено!

Потврдено!

Прекрасната Алисија Викандер се враќа во улогата на Лара Крофт! Оскаровката Аллисија Викандер повторно ќе влезе во костумот на Лара Крофт, бидејќи таа...

Новости | Нема коментари

ПОТВРДЕНО: Принцот Аким повторно во Америка!

ПОТВРДЕНО: Принцот Аким повторно во Америка!

Три децении од кино хитот, пристигнува продолжението на кралската сага од далечната Замунда! Можеби не се сеќавате точно на деталите од филмот "Coming to...

Новости | Нема коментари

Пее најскапи песни или што?

Пее најскапи песни или што?

Почитувани гледачи на Eurosong, го гледате најскапиот перформанс во историјата на натпреварот! Пејачката Мадона потврди дека ќе застане на сцената за...

Новости | Нема коментари

„Мрдање“ со милион прегледи!

„Мрдање“ со милион прегледи!

Џенифер Лопез играше на песната на Cardi B и еве што се случи ... Пејачката и актерка Џенифер Лопез, е ѕвезда на уште едно видео кое се појави на Instagram...

Новости | Нема коментари

Како ќе изгледа ова?

Како ќе изгледа ова?

Аватарите на познатиот квартет наскоро ќе бидат на нашите мали екрани и турнеи. Bjorn Ulveus од шведскиот бенд ABBA откри дека култниот состав ќе издаде нова...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk