← НАЗАД НА БОЗА
„Kралот Лав“ продолжува!

„Kралот Лав“ продолжува!

Погледнете го трејлерот за новата „Дизни“ авантура со која сте се запознале пред повеќе од две децении! Конечно, имаме можност да ѕирнеме во новата...

Новости | Нема коментари

Бесплатно гледање на филмските хитови на мрежата на YouTube

Бесплатно гледање на филмските хитови на мрежата на YouTube

Со реклами, се разбира. И за сега само во САД. Видео мрежата на YouTube им понуди на корисниците во САД, а се очекува понудата да биде проширена и за...

Новости | Нема коментари

Кого ќе го повикате? Истерувачи на духови, по трет пат!

Кого ќе го повикате? Истерувачи на духови, по трет пат!

По „пропаднатата“ женска верзија на хитот "Ghost Busters", оригиналниот тим ќе сe собере и ќe го снима третиот дел од оваа приказна! Актерот и комичар Ден...

Новости | Нема коментари

Најдобра риба во шоубизнисот!

Најдобра риба во шоубизнисот!

Сто пати се соблeче и сто пати ни беше малку! Џенифер Лопез и Бед Бани снимија спот за новиот дует "Te guste" во кој е во центарот на вниманието... она што...

Новости | Нема коментари

Му „Удрила“ забрана!

Му „Удрила“ забрана!

Актерот е принуден да се откаже од својот љубимец со две тркала. По сообраќајна несреќа која што му се случи ова лето во Сардинија, кога „летал“ шест...

Новости | Нема коментари

Повторно РАСТУРИ!

Повторно РАСТУРИ!

Еве зошто е најдобра! Прекрасната Хајди Клум со години нѐ восхитува со костумите за Ноќта на вештерките, а сега повторно доминираше меѓу познатите...

Новости | Нема коментари

Момчето се опамети…

Момчето се опамети…

Бела Хадид ќе се мажи. Манекенката Бела Хадид, наводно, се мажи за музичарот Weeknd! "Парот веќе избира прстени", вели неименуван извор близок до...

Новости | Нема коментари

Повторно ќе оживее најпознатата кукла!

Повторно ќе оживее најпознатата кукла!

И тоа со помош на "мрачниот" пердув на Гилермо дел Торо. Креаторот на филмот "Обликот на водата", кој оваа година доби Оскар, Гилермо дел Торо, конечно...

Новости | Нема коментари

Падна!

Падна!

Пола Абдул во епизодата "сега ме гледате, сега не" на концертот во Мисисипи. Пејачката и танчерка, Пола Абдул доживеа срам на настапот во Мисисипи,...

Новости | Нема коментари

И ЗАБРАНИЛА НА ЌЕРКАТА ДА ГЛЕДА ЦРТАНИ ФИЛМОВИ СО ПРИНЦЕЗИ: Познатата актерка има одлична причина за тоа!

И ЗАБРАНИЛА НА ЌЕРКАТА ДА ГЛЕДА ЦРТАНИ ФИЛМОВИ СО ПРИНЦЕЗИ: Познатата актерка има одлична причина за тоа!

Не ја поддржува Пепелашка и Малата сирена. Британската актерка Кира Најтли со Џејмс Рајтон ја има тригодишната ќерка Еди. За тоа како ја воспитува...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk