← НАЗАД НА БОЗА
Познати деца во врска?

Познати деца во врска?

Кога ќе се спојат гените на Beckham и моќта на Eleven, ќе се добие овој спој! Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Ромео (16), наводно, е во врска со младата актерка...

Новости | Нема коментари

Филм што никој не го побара!

Филм што никој не го побара!

Освен екипата што глумеше во првиот дел. Потсетете се на 2004 година и на филмот "White chicks" во кој двајца агенти на ФБИ (Марлон Вајанс и Шон Вајанс) наоѓаат...

Новости | Нема коментари

“Bohemian Rhapsody” добива продолжение?

“Bohemian Rhapsody” добива продолжение?

Дали би го гледале? Филмот за фронтменот на групата Queen, Фреди Меркјури, е еден од филмовите за кои најмногу се зборуваше во 2018 година. Додека "Bohemian...

Новости | Нема коментари

Ангели!

Ангели!

Ги препознавате овие три девојки? Три нови убавици во добро позната приказна! Во новата верзија на „Чарлиевите ангели“ ќе ги гледаме Кристен...

Новости | Нема коментари

Во ТРЕНД: Кралицата Елизабета ја стави првата слика на Инстаграм, а набргу потоа објави и пост на Твитер

Во ТРЕНД: Кралицата Елизабета ја стави првата слика на Инстаграм, а набргу потоа објави и пост на Твитер

Кралицата Елизабета II ги објави своите први фотографии на Instagram во четвртокот за да ја прослави новата изложба во Британскиот музеј за наука. По налог...

Новости | Нема коментари

Скандал со љубовницата!

Скандал со љубовницата!

Колегата на Алекс Родригез тврди дека Џеј Ло ќе се омажи за неверник. Алекс Родригез има љубовница! Овој наслов се најде на голем број американски...

Новости | Нема коментари

Синот на покојниот крал на поп музиката ја изгубил моќта на говорот: Тој не може да прифати дека Мајкл Џексон злоставувал момчиња!

Синот на покојниот крал на поп музиката ја изгубил моќта на говорот: Тој не може да прифати дека Мајкл Џексон злоставувал момчиња!

Бланкет Џексон буквално занеме кога излезе скандалозниот документарец за непријатните тенденции на неговиот починат татко. Како резултат на...

Новости | Нема коментари

Моника Белучи прв пат во јавноста со новото момче

Моника Белучи прв пат во јавноста со новото момче

Италијанската актерка и една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, првпат се појави во јавноста со новото момче. Модната недела во Париз беше...

Новости | Нема коментари

„Вакво нешто не сте виделе во хорор филм“

„Вакво нешто не сте виделе во хорор филм“

Џесика Честејн го спојлуваше „делчето“ од новиот филм "It" - оној најкрвавиот. Продолжението на хорор филмот според романот "It" на Стивен Кинг доаѓа...

Новости | Нема коментари

Кејт Мидлтон подготвува изненадување за Меган Маркл

Кејт Мидлтон подготвува изненадување за Меган Маркл

Луксузна забава која се прави пред раѓањето на бебето, популарна како “baby shower”, а која беше приредена од страна на пријателките на Војвотката од Сасекс...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk