Новости

Беше секс бомба, но погледнете како изгледа славната актерка денес!

Пета Вилсон (45) пред речиси две децении се прослави со својот изглед, сексапил и ги освои машките срца ширум светот.

Убавата актерка за многумина претставуваше една од најубавите жени во светот, започнувајќи ја кариерата во Австралија, каде е и родена, како модел, а во Лос Анџелес се преселила во 1991 година каде и студирала.

Но како денес изгледа – пресудете сами. Секако, очигледно е дека не е повеќе истата убавица од  “Никита“, што донекаде е и разбирливо, бидејќи поминаа речиси 18 години.

nikita-2

Напиши коментар