ШоуБиз

Дамата со најраскошни облини во досега невидено издание: Како ви се допаѓа?

Најпознатат ,,плус сајз” манекенка Ешли Грејем е фотографирана во најпровокативната модна комбинација до сега.

Дамата со најпознати облини во светот на модата моментално е една од судиите во натпреварувањето „Американски топмодел“, но секогаш наоѓа време и за вечерни излегувања и опуштање после напорните снимања.

Па така, папараци фотографите ја фотографирале облечена во најпровокативната модна комбинација досега. Имено, краткиот црн фустан кој од едната страна бил отворен до колкот, целосно ги открил нозете на оваа раскошна бринета.

28 – годишната Ешли Грејем е се` послободна и посамоуверена кога станува збор за покажување на нејзиното тело, а се` благодарение на огромната самодоверба и љубов кои ги има кон своето тело. Секоја чест!

 

 

Напиши коментар