Мода

Dioressence нова линија на високи потпетици

Класичните шило потпетици се комбинираат во сите модни стилови. Токму затоа француската модна куќа Christian Dior ја лансираше новата колекција високи потпетици, Dioressence.

Nove salonke Dior Dioressence

Nove salonke Dior Dioressence

Nove salonke Dior Dioressence

 

Напиши коментар