← НАЗАД НА БОЗА

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден
1964 Читања

Џенифер Лопез во Лас Вегас го прослави 47 роденден.

Музичката ѕвезда славеше заедно со момчето Каспер Смарт, а меѓу славните гости беа и Ким Кардашијан, Калвин Харис, Кристијано Роналдо и многу други.

Погледнете како највредната жена во Холивуд, во креација на Balmain,го прослави својот посебен ден.

01 02 05 09 10 14

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk