Новости

Џони Деп во невоља: Нови фотографии од претепаната Амбер Харт

Оваа недела во светот одекна веста дека Џони Деп физички ја малтретирал својата сопруга Амбер Харт која побара развод од актерот.

Приказната да биде уште посензационална се појави фотографија од претепаната актерка, но тука не завршија проблемите за Џони Деп.

Амбер даде интервју за магазинот „People“ во кое објави уште фотографии на кои е претепана тврдејќи дека актерот не ја нападнал само еднаш туку повеќе пати за време на бракот.

амбер харт

амбер харт

Сепак извори блиски до парот велат дека Амбер одредено време му се заканувала на Џони Деп дека ќе му го собере цело богатство, но никој не очекуваше ова да се случи.

Според последните информации актерката месечно прошела 44.000 долари, а заработувала 10.000.

џони деп

 

Напиши коментар