Дестинации

Егзотична палата во Мексико

Централна Америка, Мексико, на плажа, што е најмногу посетена од страна на нуркачите, можете да најдете уште еден “рај на земјата”…

Вилата “Cielito” е поставено на местото Кабо по кое е именувана и самата плажа на која се наоѓа ова блаженство. Во склоп на вилата, која завзема површина од 7.000 квадратни метри, може да најдете апсолутно сè. Во зависност од тоа како сте расположени, што сакате и што ви одговара, можете да изберете на која одалеченост од вашата соба можат да се слушнат смирувачките звуци на морето.
Секоја соба има сопствено купатило, а дневната соба и терпезарија имаат излез на плажа, голем базен и џакузи. Палатата ви нуди преубав поглед на океан, а вашиот поглед ќе биде исполнет со егзотични палми.

Малата кабина сала која ги поврзува трите посебни соби е вистинска идила за вас, бидејќи вклучува удобни лежалки со прекрасен поглед на океан. Просторната терпезарија, одлично е опремена и исто така има поглед на море, така што можете да уживате и во погледот и во храната.

“Cielite” е идеално место за вашиот индивидуален, семеен или романтичен одмор.

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

EGZOTIČNA PALATA U MEKSIKU

Напиши коментар