Дестинации

Егзотичните Кариби

Егзотичниот Calivigny остров во срцето на Карипското море ги воодушевува посетителите со пространите песочни плажи , тиркизната вода и тропската вегетација…

Овоа острово е најлуксузниот и најактуелниот приватен резорт на Карибите. Островот е во состојба да прими мали и средни групи на туристи во 10 апартмани кој овозможуваат опуштена и приватна атмосвера на сите.

Овој остров е идеален за сите групи на туристи, а најчести се оние кои сакаат себе си да си приуштат незаборавен одмор со пријателите, па и штотуку венчаните парови кој ја избрале баш оваа дестинација за својот меден месец. Импозантната островска вила е опремена со најскап материјал увезен од сите делови на светот, како и најквалитетен италијански мермер, француски текстил, венецијско стакло…

Островот нуди идеален одмор за најпребирливите туристи, па така во својата понуда има величествен мастер апартман од 125 квадрати кој поседува дневна и спална соба како бања со огромни размери, како и многубројни VIP апартмани со многу погодности. На родителите со мали деца на располагање им стојат стручни и љубезни дадилки. Се на се ова е дефинитивно рајско место, кое би требало сите да го посетат. Фотографиите зборуваат сами за себе, уживајте…

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

EGZOTIKA NEODOLJIVIH KARIBA

Напиши коментар