← НАЗАД НА БОЗА

Класичните модни комбинации се задолжителни оваа сезона

Класичните модни комбинации се задолжителни оваа сезона
763 Читања

Помалку значи повеќе, е она кое максимално се вклопува со она што денес ви го подготвивме како прилог со неколку модни комбинации кои се хит на прагот на пролетта.

Оваа сезона тргнете ги настрана многуте бои и накити, минимализмот е во мода! Одлучете се за основните бои – сина, сива, бела, црна и зачекорете грациозно.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk