← НАЗАД НА БОЗА

Кожни здолништа за модерен изглед оваа есен

Кожни здолништа за модерен изглед оваа есен
1149 Читања

Оваа есен посебно место имаат кожните здолништа во вашата есенско – зимска гардероба. Кожните здолништа ќе ви овозможат женствен и шик изглед, а воедно и деликатно ќе го истакнат вашето тело.

Погледнете како можете да ги носите:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk