Bridal

Местото каде познатите “ИТ” девојки ги купуваат своите невестински фустани од соништата

Невестите кои сакаат да изгледаат модерно ќе е радуваат на оваа вест!

Сопственикот на еден од најпознатите холивудски бутици отвори онлајн продавница за невестински фустани која истовремено изгледа романтично и кул, особено со изборот на фустани кои не бараат од вас да изгледате премногу традиционално на најубавиот ден во вашиот живот. На оваа адреса покрај невестинските фустани можете да најдете и интересни модни додатоци, долна облека за невести, па дури и фустани за гостинки на свадба. Па без разлика дали сакате фустан со тантела или шик килоти, интернет продавницата Forward by Elyse Walker (fwrd.com) е адреса на која дефинитивно ќе се најде по нешто интересно за секој.

 

Напиши коментар