Мода

Мистериозниот плав сафир на Cartier

Ако сте љубител на луксузен накит, а истовремено не можете без часовник, не грижете се, познатата куќа Cartier изработи совршена комбинација. Станува збор за мистична комбинација на часовник и синџир со привезок, во кој се инкорпорирани блескави дијаманти и сафири. Убавината на овој накит со сигурност ке ви го осземе здивот, погледнете.

Cartier misteriozni plavi safir

Cartier misteriozni plavi safir

Cartier misteriozni plavi safir

 

Напиши коментар