Новости

Младиот фудбалер на Реал Мадрид ја изневерил сопругата со оваа секс бомба

Фудбалерот Хамес Родригез од Реал Мадрид можеби не е успешен на теренот, но надвор од него му оди одлично.

Иако дома го чека сопруга, неодамна медиумите објавија дека фудбалерот ја изневерил со атрактивната Хелга.

По оваа сексапилна бринета воздивнуваат многу мажи ширум светот.

Инаку Хелга е манекенка и многу баран модел, а најмногу ја ангажираат компаниите кои се занимаваат со производство на долна облека.

Model02

Model01

Model01

Model01

Model01

 

Напиши коментар