Мода

Модерни мини здолништа

Здолништата речиси секогаш биле слабост на дамите. Во комбинација со убава фигура тие се претвораат во репер на сексапил, стил, или едноставно во модерен синоним на летото.

Убавата гардероба е симбол на апсолутна женственост. Веќе ви дадовме идеи за долги здолништа, затоа денес ќе говориме за нивните спротивности – мини здолништата.

Веќе втора година трендот е апсолутен хит. Неонските бои се свежи, забележливи, а во комбинација со убав летен тен стојат прекрасно! Згора на се, се комбинираат исклучително лесно. Обичен бел топ е доволен за да се постигне “wow” ефект.

Ако е лятна пола, нека да е мини!

Ако е лятна пола, нека да е мини!

Ако е лятна пола, нека да е мини!

Ако е лятна пола, нека да е мини!

Ако е лятна пола, нека да е мини!

 

Напиши коментар