Мода

Најубавите мини здолништа за ова лето

Сезоната за покажување на нозе започнува и затоа за вас одлучивме да ги избереме најатрактивните модели на мини здолништа за ова лето.

Но верувајте тоа не е лесна задача, бидејќи оваа сезона светските дизајнери и high street брендови ни претставија неверојатни модели во кои предност имаат необичните кроеви, интересните лесни текстури и материјали и секако впечатливите дезени.

Без разлика дали сте фан на џинс, бохо стил или на вечниот минимализам сигурни сме дека оваа сезона ќе го пронајдете својот совршен модел.

Во галеријата погледнете кои ќе бидат едни од најубавите мини здолништа за ова лето…

 

Напиши коментар