Мода

Неколку модни предлози со еспадрили

Еспадрилите се едни од најпосакуваните обувки оваа сезона, а и воопшто кога станува збор за топлите и сончеви летни денови.

Ако сакате да бидете во тренд треба да имате барем еден пар еспадрили.

Верувајте, во модните комбинации надополнети со еспадрили ќе се чувствувате опуштено и пријатно.

Затоа денес ви нудиме неколку комбинации како да ги носите токму еспадрилите ова лето.

Се надеваме ќе ја пронајдете вашата инспирација.

 

Напиши коментар