← НАЗАД НА БОЗА

Ова е првата фотографија од синот на Ким Кардашијан и Каније Вест

Ова е првата фотографија од синот на Ким Кардашијан и Каније Вест
446 Читања

Сеинт Вест е второто најозборувано бебе, по синот и ќерката на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам, па сосема разбирливо е дека неговата прва фотографија предизвика голем интерес во јавноста.

Гордата мама, Ким Кардашијан, ја објави фотографијата од својот 3 –месечен син по повод роденденот на нејзиниот починат татко, Роберт Кардашијан.

-Денес му е роденден на мојот татко. Знам дека најмногу на светот сакаше да ги запознае своите внуци. Затоа ја споделувам оваа фотка од Сеинт со сите вас, напиша реалити ѕвездата.

Сеинт Вест е второто дете на Ким и Каније Вест, кои ја имаат уште и малата ќеркичка Норт Вест.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk