Мода

Овие модели на сандали ке бидат хит ова лето

Денес ви претставуваме сандали кои се неверојатно атрактивни, тренди и кои ги носат жени кои сакаат да оставаат моќен впечаток.

Затоа драги дами, погледнете во продолжение кои модели ова лето ќе бидат вистински хит…

Сандали со бисери

Неон сина боја совршено стои на исончан тен, а за целосен wow ефект ќе се погрижи бисерот скриен под потпетицата.

Сандали со пеперутки

slika 02

Сандали со нитни

slika 03

Цветни сандали

slika 04

Сандали во јарка боја со реси

slika 05

Елегантни сандали со ременчиња

slika 06

Сандали во повеќе бои

slika 07

Сини сандали

slika 08

Pink неон

slika 09

Сандали со необични детали

slika 10

Сандали со несекојдневни детали

slika 11

Animal принт

slika 12

Шарени кломпи

slika 13

Сандали со светки

slika 14

Сандали со доминантни црвени детали

slika 15

Напиши коментар